Alesh

Co to je za nesmysl?

Čtu zprávy a narazil jsem na článek: http://www.li­dovky.cz/austral­ska-poslankyne-nepomohla-kolegovi-fjg-/ln_zahranici­.asp?c=A120703_­152300_ln_zah­ranici_jv
Mrkněte na to video. Nemůžu si pomoct, ale na reakci té ženský nic tak strašnýho nevidím. Celou dobu koukala vedle, takže vůbec nemohla tušit, co se stalo, jelikož ho neviděla, když se skládal. Pak ho vidí jak je opřený hlavou o stůl a rozhodně nejeví známky bezvědomí, takže o omdlení nemůže být řeč. Pak se ta ženská jakoby odtáhne a samozřejmě chvíli ji trvá (stejně jako ostatním) než jí „doteče“, co se děje. Podle mě by se takto nebo hodně podobně zachovalo 99 % lidí. Nechápu, co tedy řeší? Nebo to vidíte jinak?

Nejlepší odpověď
quentos

Přesně, je to tak – většina by se zachovala stejně, ale na soc. sítích, to se to machruje… a oni to neřeší, oni se v tom rochní a rozmazávají to, to je rozdíl ;{))>