Raddess

Co to je za modu? Výdělávání v onlinech casinech.

Za jeden týden mi přišlo snad 5 mailů jak si vydělat balik peněz na online ruletě… Zajímá mě, jestli má někdo s online ruletama nějaké zkušenosti. Děkuji
Doplňuji:
Na pokerstars hraji taky…ale jen spíše ze zabavy, než abych vydělal nějaké peníze. Např: přišel mi tenhle mail : Ahoj,

Nasi spolecni kamaradi z Facebooku mi doporucili tebe kontaktovat s touto nabidkou mozneho privydelku. Rikali, ze budes mit asi zajem.
Muj amatersky webik se nachazi zde.

Sorry za otravovani v pripade nezajmu, ale neni to zadna spatna nabidka,

S pozdravem, Matej z Prahy

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

ja sice zkusenost nemam, ale verim, ze vzdy se najde nejaky „magnet“, ktery umi ovlivnit virtualni kulicku..

hraju pouze ze zabavy pokr, da se hrat i o centy ale nekteri na tom samem miste zazivaji vetsi dobrodruzstvi, posilam ukazku – screen hry o realne penize:

http://mozekje­kamos.ic.cz/po­kus/adresar/nl2­.jpg

Další odpovědi
ReHu

Jen jsem chtěla odpovědět na tvou uzamčenou otázku v čem podnikat.

Mám za to, že pokud nemáš žádný nápad, můžeš se zapojit do nějakého, již fungujícího systému, kde bys nepracoval na někoho ale pro sebe.
Pak tě třeba časem napadne, kde je v nabídce díra a kde je malá konkurence.

A taky si myslím, že je lepší mít několik na sobě nezávislých zdrojů příjmu.