Heřman

Co to je za ikonu.

Tato ikona vypadá jako papír A4 na výšku a horní pravý roh je uhnutý a na tom papíře je ozubené kolečko.
Doplňuji:
Jak tyto soubory dll knihovny se dají doinstalovat do PC (Notebooku). Protože když něco instaluji z internetu nebo z cd-dvd tak mě to ukáže chybu že chybý nějaký dll soubor.

Nejlepší odpověď
bolak

Jak říká ten nahoře ↑↑↑↑ (a nemyslím boha (i když má k němu blízko))

>>> http://speedmax­pc.com/system/fra­medyn-dll-file/
Doplňuji:
Buď to najdeš na tom CDčku, nebo si ty soubory najdi na netu.
Překopírovat to pak můžeš buď do hlavní složky toho programu (hry), který instaluješ nebo přímo pod C:\WINDOWS/SYSTEM32

Další odpovědi
Michal Kole

Nějaká systémová ikona, tuším, že dll knihovna
Doplňuji:
raději si knihovny stáhni z webu microsoftu, kde budou nejnovější verze a taky záleží na přesné verzi tvého Windows. Některé service packy knihovny přepisují.

Různé instlatory, nejsou zrovna 2× odladněny takže i když máš novější knihovnu tak instalátor nějakého staršího programu ti novou verzi knihovny přepíše starší a pak ti jiný program nemusí jít.