Mili @

Co to je wasabi?

Doplňuji:
pocházející z japonska…

Nejlepší odpověď
hanulka11

je zelený nejpálivější křen

Další odpovědi
panenka

je to japonský zelený křen, velmi ostrý, který je o poznání silnější než nám známý křen selský.

Zdroj: http://czech-7-team.blog.cz/0803/wa­sabi-co-je-to

anonym

Má se jednat o nějakou japonskou pastu,ještě jsem ji nikdy neochutnala,tak jako suši,také je to film s Jeanem Reno.

iceT

Wasabi zakoupene na ceskem trhu urcite neni stejne,jako to co bychom ochutnali v Japonsku.Me teda nijak palive neprislo…

Ella

taky existují wasabi oříšky a ty jsou moooc dobré, i když pálivé ;)