štamgast

Co to je v hokeji play-out?

Nejlepší odpověď
brillant

Jedenáctý až čtrnáctý tým tabulky po základní části hrají play-out skupinu o udržení, ve které se každý s každým utká dvakrát, přičemž se započítávají body ze základní části.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ex­traliga_lední­ho_hokeje

Další odpovědi
Paddy

Jedenáctý až čtrnáctý tým tabulky po základní části hrají play-out skupinu o udržení, ve které se každý s každým utká dvakrát, přičemž se započítávají body ze základní části. Týmy, které skončí ve skupině o udržení na posledních dvou místech, hrají baráž o udržení v extralize se dvěma vítězi semifinále play off 1. ligy.