Avatar uživatele
anonym

Co to je to přesně pařba ?

Nikde na netu jsem nenašel přesnou definici o co vlastně jde. Termín jsem zaslechl od jedné kamarádky, která říkala, že ráda chodí na pařby. Jsem zatím bez dívky. Jsem SŠ, nekuřák, abstinent, nikdy jsem nebyl ve společnosti ani na plese.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kupkina před 5121 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

většina lidí si pod tím představí synonymum pro chlastačku. Pro milovníky hudby je představa pařby spojená nejen s chlastem, ale i s hlasitou muzikou. Pro obojí je společné společenské vyžití a uvolnění…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Pařba od slova pařit. Pařba tedy znamená, že akce byla dobrá párty, „pařilo“ se tam, dobře se všichni bavili, hrála hudba, náladu vylepšila konzumace alkoholu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Pařba,kalba,mejdlo to jsou také večírky u někoho v bytě kde duní muzika na plný pecky,přehršle alkoholu,holky,zou­falství sousedů,propálené sedačky a koberce tak to je pařba.

Zdroj: vzpomínky na mládí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Pařba je definice pro párty kde se pije, tančí a každý líbá jinou holku..:) Kde je spousta muziky a hlavní je, že muzika musí být slyšet nejměně dvacet kilometrů dál..:)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
P3p!no

Pařba,kalba nebo slušněji večírek či oslava-prostě se jít někam bavit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Slovo pařba je už dost zastaralé,taky se změnil význam běžně se např. řekne du pařit warcraft(počítačová hra),více se používá kalba,párty,akce ap. to už bys mohl znát…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

pařba je disco,pití s kámarády,prostě zábava

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Pařba Kuřba Ližba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Blecha

nejsi divnej ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek