Co to je to přesně pařba ?

Nikde na netu jsem nenašel přesnou definici o co vlastně jde. Termín jsem zaslechl od jedné kamarádky, která říkala, že ráda chodí na pařby. Jsem zatím bez dívky. Jsem SŠ, nekuřák, abstinent, nikdy jsem nebyl ve společnosti ani na plese.

Nejlepší odpověď
quentos

většina lidí si pod tím představí synonymum pro chlastačku. Pro milovníky hudby je představa pařby spojená nejen s chlastem, ale i s hlasitou muzikou. Pro obojí je společné společenské vyžití a uvolnění…

Další odpovědi
annas

Pařba od slova pařit. Pařba tedy znamená, že akce byla dobrá párty, „pařilo“ se tam, dobře se všichni bavili, hrála hudba, náladu vylepšila konzumace alkoholu.

ten který je

Pařba,kalba,mejdlo to jsou také večírky u někoho v bytě kde duní muzika na plný pecky,přehršle alkoholu,holky,zou­falství sousedů,propálené sedačky a koberce tak to je pařba.

Zdroj: vzpomínky na mládí

SinceX

Pařba je definice pro párty kde se pije, tančí a každý líbá jinou holku..:) Kde je spousta muziky a hlavní je, že muzika musí být slyšet nejměně dvacet kilometrů dál..:)))

P3p!no

Pařba,kalba nebo slušněji večírek či oslava-prostě se jít někam bavit.

HOMER

Slovo pařba je už dost zastaralé,taky se změnil význam běžně se např. řekne du pařit warcraft(počítačová hra),více se používá kalba,párty,akce ap. to už bys mohl znát…

panenka

pařba je disco,pití s kámarády,prostě zábava

oskar

Pařba Kuřba Ližba.

Blecha

nejsi divnej ?