Sober

Co to je světový řád. Mohl by mi to někdo definovat?

Odpovědi
Drap

Světový řád – řízení a ovládání země, v této souvislosti se mluvívá často o "Novém světovém řádu " viz Wiki
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Nov%C3%BD­_sv%C4%9Btov%C3%BD_%C5%9­9%C3%A1d_%28kon­spira%C4%8Dn%C3­%AD_teorie%29

anonym

Světový řád je způsob, jímž je Země řízena hospodářsky, politicky, ideologicky.
V podstatě je dnes zjevné, že dění celé Zeměkoule ovlivňuje hrstička velmi bohatých a nepředstavitelně mocných lidí. Součástí tohoto řízení je i globalizace.
Na toto téma by bylo dobré si přečíst nějaké články, kterých je na netu spousta.