cistyspek

Co to je situační humor?

Nejlepší odpověď
annas

Humor, který nazývám situačním, není vlastně nic jiného než živě a podmanivě. vylíčená komická situace, která nastala. Tento humor je hlavní podstatou veseloher. Ale i v próze je častý.

Chcete-li se o humoru dovědět víc, podívejte se do odkazu.
http://nase-rec.ujc.cas.cz/ar­chiv.php?art=3967

Další odpovědi
Alesh

Humor vyplývající se situace. Prostě něco se stane, něco nečekaného, tak to někdo využije jako „nahrávku“ a ještě to nějak vylepší.

briketka10

jestli sleduješ Partičku tak zrovínka to je situační humor :DD