škubánek

Co to je Route 66? předem díky

Nejlepší odpověď
Jikra

Stačí dát strejdu G.
No muže to být legendární silnice silnic v USA.
A nebo taky zn.cigaret.
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&c­p=6&gs_id=m&xhr=t&q=rou­te+66&pf=p&scli­ent=psy-ab&source=hp&pbx=1­&oq=route+&aq=0&a­qi=g4&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=a9e73ab­226f03e81&biw=1680&bih=8­31

Další odpovědi
chudst

To byval program na mapy. Uz jsem o nem pekne dlouho neslysel.

Katrous

no buĎ cigarety nebo silnice v usa ktera kdysi zanikla protoze se pono nejezdilo :D,protoze se kousek od ni postavila dalnice.ted ale naci dva panove cestu obnovili a jestli znas cars animovany film tak ta cesta tam je i ty postavy tech aut už tam davno stali

Zdroj: www.mikulashra­nice.wbs.cz