nikolqa.o

Co to je PUP. Optional.Yontoo?

Dobrý den,

právě jsem si nainstalovala Malwarebytes Anti-Malware a při skenu mi detekoval 5 objektů typu PUP.Optional.Y­ontoo, z toho tři mi to našlo v aplikaci nainstalované od Aceru.

Screenshot objektů zde: http://www.im­gup.cz/images/2015/09/­16/malwarebytes­.png

Mám to odstranit přes Malwarebytes, když mi to nabízí? Nebo s tím mám dělat něco jiného? Třeba tu aplikaci od Aceru odinstalovat?

A ještě, můžete mi prosím doporučit nějaký dobrý Free antivirus? Používala jsem Avast Free Antivirus 2015, ale musela jsem ho odinstalovat, protože mi působil problémy s Win 10 (neodpovídal mi tento počítač).

Děkuji.

Odpovědi
Muffz

PUP – Potentially Unwanted Propgrams – potencialne nechtene programy.
Nejsou to viry, malware ani spyware, je to jen upozorneni, ze takove programy „mohou“ byt otravne.