hippeace

Co to je propustnost sítě?

Vypracovávám si bezdrátové sítě a našla jsem že repeater snižuje propustnost sítě. CO to je?

Odpovědi
cochee

No, jako když někdo zalívá zahradu hadicí a jiný mu na ni šlápne – ta voda se nakonec ven dostane, ale pomaleji a se zpožděním.

Dochy

Obecný pojem pro rychlost přenosu. Pro porovnání, nebo pro přesnou specifikaci by bylo nutné ještě pojem upřesnit (zda jde o rychlost přenosu souborů, obecně o rychlost přenosu dat včetně režijních, rychlost přenosu mezi dvěma síťovkama, nebo celkový datový tok přes všechny porty switche, množství odbavených rámců za sekundu,…)