lilielilili

co to je Plotter?? u PC výstupní periférie

učím se to ve škole ale nemám ponětí co to je a jak to vypadá :/ poradíte mi děkuji

Nejlepší odpověď
tom004

Jednoduše,je to zařízení,které podle zadání z počítače dokáže vyřezat,na vložený materiál, třeba různé samolepící reklamy,které jsou nalepeny na automobilech.Podle požadavků a typu,velikosti,toho dokáže víc.Místo tisku,řeže. :)

Další odpovědi
stear

Zkus nejdřív hledat, nebudu ti tu vypisovat, počti si a zkus zagooglit ;) Určitě toho nalezneš mnohem víc, než bych ti tu vypsal z hlavy ;)

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Plotter

Děda Louda

Kreslicí zařízení, souřadnicový zapisovač. Některé speciální se používají třeba k řezání plošných materiálů, např. reklamních nápisů, log nebo podobně. Příkladů užití určitě najdeš celou řadu.