mosoj

Co to je "nominovat otázku jako užitečnou " ??

Nejlepší odpověď
beer

Už jsem to zkoušel, bude to asi umzamčení otázky – nejlepší odpověď.
Nicméně jim to nefunguje..
Doplňuji:
Doprdele, ani opravit odpověď už nejde – pouze doplnit..
Jinak na tu nominaci klidně klikni, uvidíš co píší. Odeslat to pak stejně nejde, hlásí to chybu systému.

Další odpovědi
Damiana

Taky jsem to zkoušela. Vyplivlo mi to, že tím dáváš najevo, že odpověď je speciálně podle tebe extra správná. Mě přijde, že stačí obodovat, tohle je snad jaksi navíc… Nevím, k čemu je to dobré.