Co to je MS ELUA ?

Je to v programu ke stažení na Slunečnici.

Odpovědi
fortin

EULA (End-User-License-Agreement) je licence pro koncového uživatele softwaru určující, co uživatel smí a nesmí dělat. Je možné, aby byl zdrojový kód open source, ale výsledný produkt už spadá pod EULA, kde se hovoří o zákazu editace a šíření tohoto programu (viz Mozilla Firefox). Některé programy v závěru EULA při instalaci zmiňují instalaci dodatečného škodlivého programu, jedná se o tzv. grayware, adware.
V podstatě je to textový soubor který obsahuje licenční ujednání a zobrazuje se při instalaci softu. Vývojáři jdou na uživatele chytře, při zaškrtnutí políčka Nesouhlasím nejde pokračovat v instalaci.

Zdroj: wiki