yukí

co to je minecraft..?

Odpovědi
Fyzik

Je to netradiční konstrukční počítačová hra s primárním cílem přežít na opuštěném světě překypujícím přírodními zdroji. Dále se lze zaměřit na budování staveb nebo čehokoli.

Noční můra to teda určitě není :)

player242

Dříve nejlepší hra na světě.. Teď noční můra.

Alča M.♥

kLUCI ZE TŘÍDY O TOM FURT MLUVÍ. FAKT NEVÍM, CO TO JE. ASI NEJSPÍŠ NĚJAKÁ TA HRA, FILM NEBO FILM. POSTAVA. ALE MYSLÍM, ŽE SE TO PÍŠE: MAIDEN CRAFT(TAK TO KLUCI PÍŠOU, ALE JE MOŽNÉ, ŽE MLUVÍŠ O NĚČEM JINÉM)

Natalka2010

Minecraft je PC hra, obrovský svět z kostiček ve kterém můžeš stavět všelijaké stavby. Pokud chceš hrát hru o přežití, musíš si zajistit potřebné suroviny, postavit dům, zbraně, zajistit jídlo..... je toho hodně. Někdo se u této hry nikdy nenudí, ale někoho za čas omrzí :) Já si hru občas zahraju. :D :D :D