yukí

co to je kondom?a k čemu to je…?

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, kolik je ti roků, ale zkus si pročíst odpovědi. Dovíš se víc. Neměla ses zeptat rodičů? Ve škole tě nepoučili?

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kondom

Další odpovědi
anonym

To je na zahánění nudy a zlepšování fyzické kondice.

terry

Ty opravdu neumíš napsat slovo kondom do vyhledávače a podívat se třeba na wikipedii????

zzzzz

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kon­dom

kamila44444

Stačí do googlu zadat kondom a vyjede ti tam toho hodně. Je to ochrana při souloži, aby žena neotěhotněla.

Michal Kole

Pytlík co si muž nasadí na penis, aby žena neotěhotněla nebo jeden od druhého něco nechytli.

Damiana

Jestli tě nějakým způsobem uspokojuje rozebírání intimních záležitostí na veřejnosti a tohle je jen mezistupeň k tomu, než to jinde pořádně rozbalíš, promluv si raději dříve, než to bude větší problém, o své poruše s někým, kdo ti ještě může pomoci.
Obrať se na rodiče, učitele … Rozhodně ne na cizí lidi na netu.

david22

Dá se to použít jako nafukovací balónek, nebo vak na vodu.