Co to je Knox Lotto Inc

Přišel i email z této adresy,že jsem vyhrála nesmyslné peníze a chtěli ode mě vědět důvěrné informace,jako je věk,adresa mail telefon atd.

Nejlepší odpověď
kenyrts

ženská neblázněte,dneska vám nikdo zadarmo nic nedá,tak už si to koněčně uvědomte !!!!!!!!!!!

Další odpovědi
Luky

ahoj co ti napsali jsem dva co jim tato firma psala je to podvod jako prase nechal jsem se trochu potahat a ve finále chtěj po tobě 16000 kč za převod výhry

Angiila

Ahoj tak to je přesně to samé.Je to prý za nějakou letenku-já jsem letěla tak akorát do pr…a pokud bych jim na to skočila tak bych letěla akorát tak do maléru!!! zahodit-mazat-ignorovat.