jaha02

co to je když se řekne „macho muž“???

setkal sjem se s výrazem „macho muži“. Co to je??? nikdy jsem to neslyšel.
Doplňuji:
Ano, mají více ženského hormonu. Jak se to na nich projevuje, jsou agresivní, arogantní, sebestřední??? Co to s nimi dělá??? Jak se takový chlap pozná???

Nejlepší odpověď
alenka901

nebo taky samec

Další odpovědi
PO

Podle článku v níže uvedeném odkazu jsou macho muži ti muži, kteří mají přebytek estrogenu, tedy ženského pohlavního hormonu.

Zdroj: www.novinky.cz/kok­tejl/180578-macho-muzi-maji-vice-estrogenu-nikoli-testosteronu.html