Lukáš Rusek

Co to je, když mám na chodidle takovou ztvrdlou kůži u palce a uprostřed ní jsou černé puntíky?

Ale když chodím, tak mě to nebolí.

Odpovědi
iceT

Puntíky nebo malé tečky?
V případě teček by to mohlo být kuří oko, ale pak už teda nevim…

Domnívám se, že kuří oko ani bradavice při chůzi nebolí, ale bradavice by se mohla zvětšit a pak by mohla začít dělat rotyku, třeba se k rozlézt.

ferdysek

Nejspis kuri oko. (Resi se na pedikure.) Muze to byt i mozol (ten resit nemusis) nebo bradavice (stav se na koznim).

bububabu

Bradavice?

Lukáš Rusek

Když chodím ale tak mě to nebolí tak to je nebo není kuří oko nebo bradavice?