Curiosity

Co to je „Ein kessel buntes“ ? Co to znamená? K čemu se to vztahuje? Děkuji

Nejlepší odpověď
Sůwa

To byl kdysi východoněmecký zábavný televirźní program, kde občas účinkovali i naši umělci, něco na způsob revue.

Další odpovědi
hanulka11

to býval jeden zábavný pořad
Doplňuji:
http://www.go­ogle.cz/search?q=E­in+kessel+bun­tes&hl=cs&cli­ent=firefox-a&hs=Obh&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&prmd=im­vns&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=CkClT8H2OMu­dOsmjseoH&ved=0CGQQ­sAQ&biw=1024&bih=610

anonym

… kde Kája Gottů byl jako doma! Skvělý pořad!

Děda Louda

Pestrý kotel, myšlen kotel barevného prádla. Svého času velice „zábavný“ pořad televize NDR, jakási estráda bez ladu a skladu, nesourodá směs vystoupení baletu, cirkusových kejklířů, zpěváků a podobných špičkových umělců, převážně ze zemí socialistického tábora.
Jinak řečeno, mišmaš.