Lucinka

Co to je destruktivní chování?

Jaký vliv to má na člověka? Nebo jak to působí na člověka?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Destruktivní chování je takové chování, při němž má dotyčný tendence ničit své okolí. Může k němu docházet pod vlivem drog, alkoholu, frustrace nebo nějaké psychické vady.
Pro lidi v okolí takto „postiženého“ to může mít především za následek materiální ztráty, ale pokud toto chování přechází až do agrese, mohou být v ohrožení i oni.
Samotnému postiženému to může přinášet zdánlivou úlevu od nějakého problému, nikoliv však skutetečnou.

Lady ley

Destruktivní chování je hezký popsáno ve vidu zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=d26jh6u0MCo&ab_chan­nel=CestaRela­xace