Avatar uživatele
lucille

co to je???

kazdej mesic vetsinou dvakrát nebo trikrát me uplne silene bolí hlava vzdycky jen na pravim spánku a vzdycky me to donutí usnout…pokud neusnu tak me to neprestane bolet…jak se vzbudim tak se citim uplne normalne nic me nebolí…co to je??…dekuju za odpoved

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jde pravděpodobně o mírnější formu jevu zvaného „cluster headache“ (i v české terminologii). Zadejte si toto heslo do googlu do uvozovek s tím, že chcete stránky jen česky. Zde uvádím jen jeden z mnoha, viz zdroj

Zdroj: www.zbynekmlcoch­.cz/info/neuro­logie/cluster_he­adache_prizna­ky_projevy_pri­ciny_vyskyt_kla­sifikace_diag­nostika_lecba­.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Řekla bych že se jedná o Migrénu taky se mi to občas stává.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nave

tak mě se to také už stalo,že mě bolí hlava ale jen na jednom místě,když usnu a probudím se bolet je pryč.ale někdy nemužu ani usnout,jak mě to bolí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Také myslím, že jde o migrénu. Já migrénu mám tak jednou za dva měsíce a to je fakt horor. Musím si dát okamžitě prášek a jít si lehnout. Hlava mne bolí tak, že ani očima nemůžu pohnout. Fakt strašný. Před několika lety to bylo ještě horší-když jsem migrénu dostala, začalo mi v očích něco „tikat“. „Tikání“ bylo větší a větší až jsem nakonec vůbec neviděla! Fakt hrůza hrůzoucí. Nepřála bych někomu něco takového zažít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vyneve

ten cluster headache má podle popisu trošku jinou symptomatologii, ale žeby přece jen to bylo ono?

zkuste neurologa, který by případně mohl předepsat lék případně vyloučit jinou příčinu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

Pozorujte,jestli je to v době ovulace,či před,nebo po,potom může pomoci i dobrá ženský lékař

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek