Adam TutoLp

Co to je ?

Dobrý den, objednal jsem zboží a kouknul jsem na poštu a napsalo to tohle
Communication with the addressee about the consignment being deposited in interim warehouse – asked to prove the value of the goods.
Co to je?
Děkuji 🙂

Odpovědi
mosoj

Máš zaplatit.

klumprt

Komunikace s adresátem o zásilce uložené v meziskladu – žádal o prokázání hodnoty zboží.

Anebo:

Komunikace s adresátem o zásilce je ukládána v meziskladu – požádáno o prokázání hodnoty zboží. (Ale to dává ještě menší smysl)

cochee

Na jakou poštu, na Českou poštu? Klikni si v pravém horním rohu na CZ a budeš to mít v češtině. Klumprt to ale přeložil správně. Klumprt: jedná se o zadržení zásilky ze zahraničí ve vyclívacím skladu, následovat bude komunikace s poštou o celním řízení.