Elile

Co to je?!

Už tak asi půl roku mám v podpaží takovej malinkej pupínek, není červenej, normálně v barvě kůže.. nebolí akorát teď sem si se do něj trochu škrábla nehtem a trochu pálí.. Nevíte co to může být? Docela se bojim…
Doplňuji:
Nemyslela jsem, že to může být i bulka..

Nejlepší odpověď
juie

to by mě taky zajímalo a zašla bych si asi na kožní… to by nemělo bolet… :)

Další odpovědi
hanulka11

každá pochybnost musí jít stranou i obavy pokud máš …tak nejlépe tě z obav vyvede vyšetření u lékaře – zajdi na ženské a budeš mít jistotu ,raději dřív.....
Doplňuji:
nemusí to být bulka , ale jistota je jistota

mojitek

Zřejmě se jedná o potničku.Nic to není.Ale radši zajděte na kožní-jistota je jistota.