maschin

Co to byly okresní stavební podniky?

Nejlepší odpověď
anonym

OSP disponovaly snad všemi stavebními řemesly. Zaměstnanci jezdili v rámci okresu po různých stavbách. V OSP byly i učňovská střediska, kde učni získávali praxi v různých oborech.

Další odpovědi
gecco

Stavební podniky okresního (´lokálního´) významu…
😉

anonym

Stavební podniky, kteří postavily baráky od základů až po střechu (většinou stavěly továrny a různé stavby pro podnikání, tedy výrobní haly).Byl to podniky, který mě pod sebou všechny profese od zedníků počínaje až po klempíře.