Co to bylo za povidku a autora? Horor?

Jednalo se o „nepraveho strycka“ jak je tam doslova nazyvan, ktery zil v jine dimezi a slo se k nemu jakousi dirou pres stenu v koupelne. Denne musel byt krmen syrovym masem. Krmit ho chodily tajne deti. Pamatuji si to jen matne,myslim ze se jednalo o nejakehoi anglickeho autora. Nevite nekdo o co se jedna?

Odpovědi
Sea

Našla jsem tu povídku v knize Hlas Krve, kterou sestavil Ivan Adamovič a jmenovala se „Byl to démon“, a napsal to Henry Kuttner 🙂