Co to bylo za počítač co dostal Otík v Slunce, seno, erotika?

technické parametry, jaký to mělo tehdy procesor, operační paměť, pevný disk, disketovou mechaniku, zvukovou kartu, grafickou kartu, mělo to už myš ?, jaký to mělo operační systém, jaké tehdy byli programy?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

procesor Intel Core i7 2600K (virtuálně 8jádrový, 3,4GHz), přetaktování až 4,5GHz
chladič procesoru Noctua NH-D14
motherboard Gigabyte P67A-UD7
grafická karta 3-Way SLI (3× GeForce GTX580 (1,5GB))
operační paměť RAM 12GB (3×4GB) DDRIII 1333MHz
pevný disk 256GB RAID0 (2× 128GB, SSD, Kingston SSDNow V100), systém a programy
diskové pole 2TB RAID1 (2×2TB, 64MB, SATA2), vysoká bezpečnost, datový
DVD vypalovačka Samsung SH-S223C; SATA, DVD±R/RW, RAM
skříň Thermaltake VH6000BWS Armor+
zdroj Corsair Professional Gold AX1200, 1200W, 80Plus Gold

Další odpovědi
hanulka11

Miroslave ,to snad byl od tebe počítač,ne?hihihi

Kobra

Tady jsou přibližné parametry SHARP MZ-5641
http://www.shar­pmz.org/mz-5600/mztdata.htm

a ještě důkaz
http://filmovez­vuky.fdb.cz/slun­ce-seno-erotika/jpg/19.jpg

Chytrolín

Vypadá to na nějakou 286ku s DOS