Medyy

Co to bylo za kmitající předmět s bílím obrysem, který jsem dnes v noci viděla?

Dobrý den, dnes v noci jsem byla s kamarádkou venku, dívaly jsme se na hvězdy a najednou nad námi začal kmitat nějaký předmět s téměř bílím obrysem a směřoval stále rovně. Co to mohlo být?
Doplňuji:
Nebyla to hvězda .. To bych poznala.. Vypadalo to, jako by to mělo netopýří křídla (ale bylo to větší a bylo to hodně vysoko nad zemí).. Letělo to přes celou oblohu, kmitalo to ze stran na stranu ale letělo to stále rovně…

Nejlepší odpověď
marci1

Že by opožděný perseid ( vidět měl být do 24.8.2014 ). 🙂

Další odpovědi
mosoj

UFO a nebylo opilé přesto že bylo býlý.

setapouch

Sova?

Beer4Real

Putin testoval nový létající talíř vyrobený soudruhy v NDR.

klumprt

Světluška nesená nějakým nočním ptákem.

Agneta

To bylo to tajné americké letadlo, co nemá trup a kormidlo, ale to už mají asi 20 let, jen se holt jen tak nevidí, ale v Srbsku ho za války partizáni sestřelili, a tak se to už dostalo do médií. Takže to asi bude v souvislosti s Ukrajinou :D

zelí

Jsem si jist, že hvězda to nebyla, asi si myslela meteorit. Sice nevím jak kmitala ale rychle letící svítící věci se dají pozorovat denně. Jsou to družice nasvícené sluncem.