M. Mrkvička

Co to bylo za film?

Původní dotaz

Co to bylo za film? skupina vojáků mezi samuraje Měli tank, helikoptéru a ještě jednu zbraň, kterou si již nepamatuju.

V roce cca 1984 jsem viděl film o tom, jak se propadne do minulosti skupina vojáků mezi samuraje Měli tank, helikoptéru a ještě jednu zbraň, kterou si již nepamatuju. Nevíte co o bylo za film? Myslím že to bylo na polské TV

Nejlepší odpověď
iceT

Myslela jsem si, že by to mohl být film Mise1549:boj o budoucnost, ale ten je natočený az po roce 2000, což neodpovídá tvému zadání, tudíž jsem našla jiný film
http://www.csfd­.cz/film/89898-casovy-posun/prehled/

Mc Merkurion

iceT … za mně je to ono …

Mc Merkurion

… to jsme dva, možná si vzpomenu, jen vím, že ti vojíci byli z druhý světový a ocitli se zrovna v době, kdy šlo o osud japonského vůdce, byl to souboj samurajůo moc …