quentos

Co to bylo za film, jak pokračoval a jak dopadl??

Vzpomněl jsem si, šel jsem – může to být pár let, mnoho ne – okolo televize, když v ní drasticky začínal film, a to následovně: žena dostala od chlapa kopačky, neunesla to, hystericky se za ním začala plazit, ať ji od sebe „neodhání“ a slibovala naprosto neskutečné věci. Její poslední věta mě tehdy dorazila – „můžeš mě bít a můžeš mít jiné ženy“. Pak na to ten chlap přistoupil (!). Jak to proboha dopadlo?
Dámy, copak nějakej chlap za TOHLE stojí?

Nejlepší odpověď
anonym

určitě žádný muž za to nestojí,ale mám sousedku,kterou manžel fyzicky i psychicky týrá,jednou od něj odešla,ale po čase se k němu zase vrátila,když jsem se jí ptala proč,řekla,že jiný život ani nezná,v dětství jí byl a týral otčím,a je už zvyklá,já to dodnes nemůžu pochopit

Další odpovědi
Jahoda

Nestojí. To bych s ním vůbec nebyla, kdybych věděla, že se mnou sice bude žít, ale bude chodit s jinými. Z takového „vztahu“ bych tedy radost neměla. A kvůli tomu, abych s ním byla, i když bych věděla, že mě nemiluje, a mohl by mě bít… Ne, zájem bych opravdu neměla. Raději bych ho pustila k vodě.

verka

Nestojí.