Michal Kole

Co to bylo na vojně za socialismu atom bordel ?

Nejlepší odpověď
brillant

Strýček google odpoví http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=a­tom+bordel&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#client=o­pera&hs=Qye&chan­nel=suggest&q=a­tombordel&spe­ll=1&sa=X&ei=4vWxUb­CND4WG4gTAwoC­QCg&ved=0CCoQ­vwUoAA&bav=on­.2,or.r_qf.&bvm=bv­.47534661,d.bGE&fp=e­e5700d428f523a8&biw=1366­&bih=582

Další odpovědi
anonym

Správně ti odpověděl brillant.Nejhorší bylo, když jsme si ho museli obléknout na čas.A teď si představ, že to nacvičovalo 30 lidí (to je jedna četa) a kvůli jednomu či dvěma, kteří to neuměli na čas, tak se to nacvičovalo třeba 2–3 hodiny.A nejdříve se musela nasadit maska a to ostatní navlékat v masce.Tenkrát byl člověk naštvaný, ale dneska už se na to vzpomíná v legraci.
Jo, vojnu by si dneska měli mladí hoši zkusit a nebyli by z nich takové pápěrky jako dnes.

Emefej

Atombordel se používá i za kapitalismu.

mojitek

to máš z Ordinace jestli se nemýlím ,že jo ? 🙂