Co tím myslela ?

Když jsem byl malý kluk,matka mě vždy kárala slovy: nehoupej čerta! Jakou činnost jsem vykonával ?
Doplňuji:
Má činnost spočívala v tom,že jsem pod stolem jen tak,halabala,houpal nohama.

Nejlepší odpověď
www

V našem pojetí to znamenalo:
Nech toho, nebo dostaneš na prdel! 😁

Další odpovědi
Drap

To musíš vědět ty, s čím jsi si houpal.

anonym

„Houpal“ jsi nejspíš matku, čili sis vymýšlel nebo lhal.

Děda Louda

Zkoušel jsi, co tvoje okolí snese, co si můžeš dovolit. Maminka ti naznačovala, že se tvoje houpání může čertovi kdykoli přestat líbit a pak by následovala krutá odplata zatracením v plamenech pekelných, a že štěstí je kromobyčejně vrtkavá a nespolehlivá věc. Zkrátka se ti snažila vysvětlit, že jsi odpovědný za následky svého jednání.
Jestli se jí to povedlo, nevím, to můžeš posoudit jedině sám.

hanulka11

myslím, že sis vymýšlel- jinak jsem to nikdy neslyšela

hanny 2

Budˇjsi zlobil nebo jsi lhal.Je to tak?

anonym

Drape,já to vím,ale co vy,ostatní?!