quentos

Co tím chtěli básníci, resp. tvůrci reklamy, říci?

Určitě jste si té reklamy všimli, běží teď v jednom kuse. Obrněné vozidlo (v další verzi reklamy „zabalené“ jako dárek :{D>) se votáčí jak holub na báni a k tomu hrajou „Love Me Tender“, pak do něčeho narazí a ozve se alarm.
Co to má znamenat? :{D> My to doma nechápem.

Nejlepší odpověď
mojitek

já to taky nechápu.Ovšemm reklamu s usazujícím se hustým a odporným hlenem chápu velmi dobře-akorát se mi u ní zvedá kufr.

quentos

to mně taky a asi většině z nás, von to bude asi účel…