jentakneres

Co teď s paměťovou kartou ?

Ještě dříve dávno jsem si koupil paměťovou kartu ( Dále jen paměťovku ) na PSP 3000 na stránce memory-card.eu, která už neexistuje. Má to 16 GB. Na paměťovce není nic napsané. A teď od začátku nejdříve jsem ji normálně dal do PSP a začal hrát hry, když jsem chtěl uložit nějakou pozici napsal to že v PSP nemám paměťovku, ale přitom PSP psala že tam je, když jsem do ní chtěl něco uložit přes počítač stejnak se to potom smazalo, tak jsem ji zkusil formátovat a teď už mi PSP i PC ukazuje že tam paměťovka vůbec není. CO TEĎ ?

Nejlepší odpověď
anonym

Vepište odpověď… http://console-forum.net/tema/12984-jak-zjistit-zda-je-karta-fake

http://www.ro­ot.cz/clanky/pos­kozena-data-na-pametove-karte-a-jejich-obnova/

nebo zkusit formátovat na jiný soub. systém, jako je FAT16, FAT32. Ale musí se formátovat celý disk, ne tzv. rychlé formátování které nic v tomto případě neřeší.

Další odpovědi
anonym

Pokud je značková, můžeš ji zkusit reklamovat ve značkovém servisu (příp. u dovozce). Pokud není a nebo s reklamací neuspěješ, udělej si z ní třeba záložku do knihy.
😉

led

Keď zlyhajú všetky doporučené návrhy, (reklamácia, formátovanie), ani tak ju nevyhadzujte. Je to predmet, spravte v ňom malú dierku, ktorý vám v zime nahradí malú pohotovostnú škrabku, záložku do knihy, prívesok na kľúče či ozdobný šperk,… slovom využitie je rôzne, fantázii sa medze nekladú.
PS. rôzne využitia sa netýkajú len plochých pamäťových kariet ale i počítačovo nevyužiteľných usb kľúčov…

Pajavesa

Zkusit poradne zformatovat – je ale otazka, kolik ta karta opravdu ma