co ted děláte?

Doplňuji:
můžu zabít Miroslavsta?

Nejlepší odpověď
lerak14

čekáme na odpověď

Další odpovědi
Miroslavst

Mám na uších sluchátka a poslouchám jednu hezkou písničku. Klidně si ji pusť, je pěkná: http://www.you­tube.com/watch?v=wav­pWRK6IX8 Přitom procházím stránky na netu.

dagry

Právě jsem si za celý den přišla sednout k počítačí. Trošku jsme slavili zítřejšího Bohumila. Teď jsem si pustila pro mě dobrou muziku – Avantasia – The Wicked Symphony. A povytahovala jsem vše z lednice, protože jsem zjistila, že mi tam nějakým zázrakem zamrzl do ledu jogurt !!! No hrůza. Takže za chvíli budu mít o zábavu postaráno (až ten led pustí).

quentos

překládám … při tom hraju přes net scrabble, zuřivě trénuju na mistrovství ;{)>

Michal

Sedím u PC.

oskar

Popíjím burčák.Zvu Tě…

panenka

Dělám na ráno kafé do kávovaru a vypisuji faktůru mojému do práce.