Jahoda

Co tam mám zadat?

Zdravím! Jelikož budu pomáhat kamarádce učitelce vytvářet pro její třídu testy, stáhla jsem si program EduBase 1.35. Stáhla jsem si ho a chtěla otevřít. Chvíli se to načítalo, ale po chvíli se mi zobrazila malá tabulka a měla jsem tam zadat uživatelské jméno a heslo. Vůbec nevím co tam mám napsat a ani kde se zaregistrovat, aby mi to spustit šlo. Poradíte mi někdo prosím, jaké uživatelské jméno a heslo tam mám zadat? Předem moc děkuji 🙂
Doplňuji:
Rynku878: Moc Vám děkuji. Fungovalo to a program se mi spustil. Ještě jednou Vám moc děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
rynek878

pro demoverzi:

Přihlašovací jméno po instalaci: admin Heslo: admin