RockGirl

Co tam mám napsat?

Koupila jsem svemu klukovi plysoveho medvidka a chci mu dat na krk maslicku se srdickem a neco mu do toho napsat,ale nevim co …poradte prosím :)

Nejlepší odpověď
anonym

napiš to, co k němu cítíš, je to tvůj chlapec a milujete se, tak stačí jen dvě slova

Další odpovědi
dědapetr

Od toho, kdo rád Tě má,
čteš si tohle přání.
Ten, kdo na Tě vzpomíná,
Ti přeje všechno krásný.

Klára K.

Pokud nechceš to přeslazený klišé „I love you“ tak doporučuji krátkou básničku, např:
Od toho, kdo miluje tě,
ty jsi nejlepší na světě!
Atd., je to jednoduché, mě tohle nezabralo ani minutu.

marci1

Mám Tě ráda. Tvoje xy.

anonym

Mrkni na internet. Když zadáš do vyhladávače „zamilovaná přáníčka“, tak se Ti toho nabídnou kvanta. Chtěla jsem ti to stáhnout, ale zase byly odkazy nefunkční, tak se mrkni sám. Některé veršovánky jsou opravdu dobré, jiné tedy nestojí za nic.