Co takhle vymyslet nový název pro naší republiku?

Už existuje Absurdistán,Ko­courkov…
Já bych se přikláněl k Pakostánu! A co vy?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč ne, třeba i Pakostán, ale proč to ? , když vláda a úřady zůstanou stejné ?

Další odpovědi
led

Pozor, vymyslieť názov nie je problém.
Ale čo pomenovanie obyvateľov takého štátu?…Absurdi, Kocouri, Pakovia,…
a potom vláda by sa volala – vláda Pakov?
Radšej nechajte starý názov.

anonym

Drape,a nemyslíš,že to my,obyčejní lidé,můžeme změnit a při následujících volbách je všechny vyházet?Pravda je,že po čertu přijde ďábel,ale mám takový dojem,že ti následující si už pořádně rozmyslí jak se zachovat a hlavně chovat tomto ministátečku!