david22

Co takhle navrhnout adminovi, aby umožnil opravovat překlepy v otázkách a odpovědích?

Na jiných, podobných servrech to funguje tak, že dokud na danou otázku nepřišla odpověď, je možné ji modifikovat. Stejně tak i u odpovědí na tyto otázky.(alespoň do určitého čas. limitu, např. 2 minut) Co vy na to?

Nejlepší odpověď
bolak

Tady to tak taky kdysi fungovalo. A navrhnuto mu to už taky bylo, nicméně bylo to houby platný.

Jedinej možnej způsob vidím v tom, že mu budeme žádosti o opravu překlepu posílat rovnou do mejlový schránky :)

Vaše překlepy prosím hlaste na tuto adresu > info@odpovedi.cz

Další odpovědi
hanulka11

ano jsem pro

zrovna jsem vložila odpověď a ocenila bych ,kdyby šlo bývalo stopnout odeslání a nebo kdybych nyní mohla opravit .

elektrikář

Bral bych i opravy gramatiky Je to bezva že ti to červeně zatrhne všechny chyby už při psaní.Jsem pro máš můj hlas.

Drap

Zřejmě by to uvítali včichni. Avšak vypadá to, že admin s tím nechce hýbat. Pokud se ti to podaří, tak máš velké plus.

briketka10

vždyť to jde zkus to..
Doplňuji:
a jéje nejde :)