bolak

Co táhne introverty do vily Vyvolených?

Jak je možné že se i introverti přihlásí do vyloženě extrovertní soutěže, jako je reality-show?

I tu první sezonu jsem na to koukal, že tam byly vyloženě typy, které by se na ulici styděli oslovit jiného člověka, a přesto se odhodlají jít to televize a předvádět se před miliony diváků, takže čím to?

Nejlepší odpověď
led

Peniaze, peniaze, peniaze…
Niektorí to priznajú priamo, niektorí to balia do rôznych slovných obalov. A byť známym, nielen v najbližšom okolí… tiež nie je na zahodenie (pokiaľ nepoznajú druhú stránku slávy)

Další odpovědi
Lucijej

Když si všimneš – u spousty z nich je uvedeno, že jsou nezaměstnaní a když je to delší dobu, tak se i takoví lidé odhodlají k všelijakým věcem…

bolak

Lucijej: a bere se to jako zaměstnání, když pak přijdou na úřad práce? :) že se jich zeptaj, kde jste byli zaměstnaní poslední půl roku a oni řeknou „ve vile“.

Lucijej

ale jenom když odvedou pojištění :o)

led

odvody sa musia robiť aj z umeleckej činnosti. Aj keď toto za umeleckú činnosť nepovažujem, môj názor.