plzen111

Co su to zaklady němčiny?

Potřebují znát co su to základy němčiny.Co to presne je?A jak se to rychle naučit.Dekuji

Nejlepší odpověď
Quimby

To jsou základni znalosti německého jazyka, takže slovosled, časování, členy, pomocná slovesa a samozřejmě slovíčka. Asi je toho víc, ale prostě jsou to věci, které potřebuješ aby ses dokázal dorozumět, ale nenapíšeš seminárku v němčině.
Rychle? No najdi si nějaké kurzy nebo si sežen učebnici pro samouky.

Další odpovědi
led

Základ každej reči:
Slová, skladba viet, gramatika
Doplňuji:
Najrýchlešie sa dá cudzí jazyk naučiť aktívnou praxou, hovoriť, počúvať a čítať aj keď sprvu nerozumiete nič z počutého a prečítaného. Ideálne je odísť do nemecky hovoriacej oblasti a prežiť tam prázdniny bez možnosti počuť inú reč.

petra15

Základem je slusnost, pozdravy, vykání. Jinak to mají být gramatické základy, proste tolik, aby ses trochu domluvil.:-)
A naucit ? ---- trénovaná opice z nebe nespadla (-platí nejen ve vrcholovém tenisu)xD