stryda

Co stáhnout na Operu?

Pri prehravani videi na seznamu videa normalne hraji.Na prohlizeci Opera ty same videa nejdou prehrat.Ukaze se napis zasuvny modul Windows Media Player neni nainstalovan.Po stazeni WMP11 nebo jineho videa nejdou prehrat.Prosim o radu co na OPERU stahnout.Dik

Nejlepší odpověď
dave09

Doporučuji stáhnout plug-in uvedený dole ve zdroji. Nenechte se splést, že je určen primárně pro firefox. Po instalaci restartujte operu.

Zdroj: http://port25­.technet.com/pa­ges/windows-media-player-firefox-plugin-download.aspx