milablond

Co spolehlive zabere na tezkou zacpu (zpusobenou leky), kdy nemocny nebyl 12 dni na velke???

Co se deje se snedenou stravou po celou tu dobu?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to vydrž i ten 13 den a švihej k lékaři, popřípadě se poraď se svým lékárníkem.

Další odpovědi
redy

Dej si 30 kapek Laxygalu. Kámoška měla problém, břicho jak před porodem. Ty kapky ji poradila moje babčina. A když mi pak volala, protože jsem chtěla, aby dala vědět. Tak proklínala všechny svatý.I když nechápu, co oni s tím měli společnýho. 🙂

gecco

--->LÉKAŘ…
:-OOO
Kuwa – tohle hraničí s ohrožením života…!!!
Silné ATB?? – hrozí perforace střeva (to neoddiskutovatleně znamená smrt během několika desítek minut)…
___
Do prd…čic…
___
Ááále co – nebudu se čílit, užij si to…
😛

HonzikPernik

12 dní? To mi nepřijde možné.

ReHu

12 dní je hodně dlouho.
K doktorovi. Co nejdříve.
Pokusy bych nedělala.

Luxx

burčák.. pokud tedy nemocný nemá zakázaný alkohol

potrava v útrobách hnije a toxiny se vstřebávájí do těla

ale samozřejmostí by snad mělo být v tomhle případě to řešit s doktorem