sdesigner

Co spolecnosti vice skodi. Alkohol nebo Marihuana?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
lexx

alkohol

Ale v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství.

Další odpovědi
MILAN1961

Marihuana

dokud tu byl jen alkohol tak se nedělo co se děje nyní-alkohol a drogy to k sobě nepatří

samicek333

alkohol

lidé si berou marihuanu většinou po požití alkoholu…

Drap

alkohol

Zřejmě alkohol . ale toleruje se, protože z něho čiší poměrně dost peněz do státní pokladny.

venkovan

Marihuana

Až bude rozšířena tak jako alkohol. V této chvíli je to nesrovnatelné srovnávání.Problém je v tom, že alkohol na náš organismus působí jinak než „tráva“. Zejména u řidičů a nebo u lidi kteří pracují na rizikových pracovištích kde je potřeba vysoká odpovědnost, je „tráva“ nebezpečnější zejména pro vyšší snížení pozornosti než u alkoholu. Jinými slovy -řidič je víc veselej, více odvázanej než po štamprdli

Kubas11

Marihuana

Ale při větším množstvím tak i alkohol

WeeBear

Marihuana

Což o to, škodí obojí.

Společnosti jako takové podle mě marjánka, máme-li namysli, že se sejde parta mladých a dají si několik jointů. Alkohol také škodí, ale s mírou se nedá nic zkazit, třeba skleničkou vína k obědu, nebo malým pivem..

rosinka

Marihuana

Ničí člověka rychleji, hlavně mozek, i když se to možná nezdá.

Tara48

Marihuana

Chybí odpověď:obojí-já bych řekla jak kdy a jak kde.V malých dávkách neškodí.