Co spadá do interní (krizové) komunikace?

Dobrý den,
chtěla bych se prostřednictvím toho webu s vámi poradit. Doufám, že aspoň jeden člověk se tu najde, kdo mi na to napíše svůj názor.
O co jde. ..Jde o pojem krizová komunikace, na kterou se nahlíží z několika pohledů.
Můžeme ji chápat jako výměnu informací, která nastává mezi odpovědnými autoritami, organizacemi, medii, jednotlivci a skupinami před mimořádnou události, během ní a po jejím ukončení.
Můžeme ji vymezit z několika základních perspektiv:

  • interní – např. mezi složkami krizového řízení…A TEĎ MOJE OTÁZKA, myslíte si, že by tady mohla spadat komunikace mezi složkami IZS na místě zásahu – vysílačky, KOPIS,rozkazy velitele…bohužel v situaci, kterou popisuji, neproběhla komunikace mezi vyššími orgány jako je krizový štáb…(šlo pouze o větší taktické cvičení)
  • externí – komunikace s obyvatelstvem skrze sdělovací prostředky..(web, zprávy, noviny, rozhlas,..)
  • komunikaci příslušníků zasahujících složek s jednotlivci a skupinami zasaženými mimořádnou události – komunikace se zraněnými – psychologové – v případě větších /méně šťastných/ událostí – pomoc rodinám..

Děkuji za vaše názory, hezký den.

Odpovědi
arygnoc

a?

odpovedala ste si sama.
to, že interná krízová komunikácia neprebehla, nie je naša vina.

;-Q