klumprt

Co soudíte o zrušení výstavy ženských (polo)aktů v Knihovně AV ČR? (Otázka hlavně pro dámy)

Pánové můžou taky odpovídat, ale většinový mužský názor na tuto „aféru“ je, myslím, již docela dobře znám. Více mě zajímá, co si o tom myslí naše ženy 🙂 Muži by k tomu mohli případně poskytnout nějaký jiný neotřelý pohled.

(Pokud z vašeho nicku není poznat, zda jste žena či muž, nezapomeňte to uvést, aby bylo jasné, z které strany se střílí.)

Pro toho, kdo se právě po týdnu probudil, je zde co možná nezaujatá zpráva o celé věci: http://zpravy­.idnes.cz/kni­hovna-av-cr-kvuli-sexismu-zrusila-vystavu-aktu-f8c-/domaci.aspx?c=A151106­_112821_domaci_fer

Nejlepší odpověď
gecco

Myslim, ze mohu odpovedet nejen za sebe, ale i za rozumne zeny – zhovadilost fanatiku (v tomto pripade feministek) je nezmerna…
A jejich skodlivost spolecnosti je stejna, jako vsech fanatiku…
Az jsem si, mimodek, vzpomenul na Merleho Muze pod ochranou…
___
Ale nechapu vedeni AV…
______
Ale su zvedavy na stret feminitek a islamitu – to bude zajimavej match…
🙂

Další odpovědi
johana 56

Jsem žena.Výstavu neznám, fotografie v článku se mi líbí, nic pohoršujího na nich nevidím.

Škoda že ji zrušili…

Lamalam

Jsem žena. Výstavu neznám, ty fotky v článku mi nepřipadají sexistické (zamlada jsem nafotila mnohem peprnější). Zrušil to nějaký blbec.

Drap

Opět se hledají problémy tam kde nejsou. Zrušení je nesmysl.

anonym

Kam se až ten náš mazal nedostane. Dokonce zrušil i výstavu!

Mc Merkurion

pro ty,co se po týdnu probudily: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-neco-krasnejsiho-nez-zena-takto-jsme-dopadli-byvali-tu-otazky-na-gender-smali-jsme-se-jim
(zrušila ji genderová komise a ta s dámama nemá nic společnýho…)

Agneta

Asi by to chtělo to vedení knihovny zažalovat u soudu…chovají se jako za totality:D

Jen komunisté a podobní totálkové jsou dnes schopní nakazovat občanům na co se mají dívat – a zítra jim to budou chtít nařídit. Považuji to za pokus o fašizaci svobody myšlení společnosti – ve smyslu Vatikánu, a podobných (extrémních) úchylů:DDD

johana 56

Mc Merkuron
Venku už je brzy tma, blíží se zima.Stane se, že jedna udřímne a po probuzení se diví..

Mc Merkurion

to víš,jednou mi tu otázka taky vydržela (tak se musim pochlubit)…

johana 56

Pokorně přiznávám, že jsem ji opravdu ‚propásla‘…

Mc Merkurion

omluva se přijímá…

klumprt

Mc Merkurion

Uznávám, že mi tvoje otázka unikla. Ale je úplně jinak formulována a směřuje trochu jiným směrem než ta moje. A výstavu nezrušila genderová komise, ale připo**né vedení knihovny.

klumprt

Ostatně, kdyby v tvojí otázce bylo slovo „výstava“, „knihovna“ nebo „zrušena“, tak bych jistě při vkládání zjistil, že na mé téma tu ještě něco bylo. Nemám jaksi čas a sílu procházet všecky otázky, co tu byly. Tvoje otázka byla navíc jen takový obecný stesk. Mě zajímá, co si myslí o tom ženské, které si troufají tyto slepičí spolky zastupovat.

Mc Merkurion

to já vim,vyhledávač blbne,a co si myslí ženský,to jsem ti řekl,ty slepičí spolky nezastupujou žádný ženský,ale jen pár ukřivděnejch feministek…hlavně jejich komise je vyvážená,zde seznam: http://www.gek­cr.cz/wp-content/upload­s/2015/11/%C4%8Clen­ky-a-%C4%8Dlenov%C3%A9-Genderov%C3%A9-expertn%C3%AD-komory-%C4%8CR.pdf

Mc Merkurion

reagoval jsem na toto: „Pro toho, kdo se právě po týdnu probudil, je zde co možná nezaujatá zpráva o celé věci“,vedení není připosrané,ale vše,co u nás nazveš diskriminací (ať cikánů nebo žen) smrdí…

klumprt

Vedení je připosrané a díky takovýmto připosrancům vítězí neomarxističtí vychovatelé společnosti. A to je velmi zlé.

Mc Merkurion

to neni zlé,to je prů*er,víš jak to dopadlo tady: http://www.csfd­.cz/film/37898-sexmise/prehled/

klumprt

Copak, o to bych se zatím nebál, že by se jednou dokázaly rozmnožovat bez nás. Aspoň dokud bude ve výzkumu většina chlapů 🙂
(Omlouvám se Genderové expertní komoře a Kongresu žen za tento sexistický příspěvek)

Agneta

Mám ten dojem, že celým názvem se ten kongres jmenuje takto: „Kongres žen nad 100 kg“ – jehož úkolem je hájení vlastních zájmů, ale ne našich:D

Mc Merkurion

jo,a byla formulována jinak,aby nedopadla jako ta výstava…