Avatar uživatele
klumprt

Co soudíte o zrušení výstavy ženských (polo)aktů v Knihovně AV ČR? (Otázka hlavně pro dámy)

Pánové můžou taky odpovídat, ale většinový mužský názor na tuto „aféru“ je, myslím, již docela dobře znám. Více mě zajímá, co si o tom myslí naše ženy 🙂 Muži by k tomu mohli případně poskytnout nějaký jiný neotřelý pohled.

(Pokud z vašeho nicku není poznat, zda jste žena či muž, nezapomeňte to uvést, aby bylo jasné, z které strany se střílí.)

Pro toho, kdo se právě po týdnu probudil, je zde co možná nezaujatá zpráva o celé věci: http://zpravy­.idnes.cz/kni­hovna-av-cr-kvuli-sexismu-zrusila-vystavu-aktu-f8c-/domaci.aspx?c=A151106­_112821_domaci_fer

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Lamalam, Agneta, gecco před 3086 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Myslim, ze mohu odpovedet nejen za sebe, ale i za rozumne zeny – zhovadilost fanatiku (v tomto pripade feministek) je nezmerna…
A jejich skodlivost spolecnosti je stejna, jako vsech fanatiku…
Az jsem si, mimodek, vzpomenul na Merleho Muze pod ochranou…
___
Ale nechapu vedeni AV…
______
Ale su zvedavy na stret feminitek a islamitu – to bude zajimavej match…
🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Jsem žena.Výstavu neznám, fotografie v článku se mi líbí, nic pohoršujího na nich nevidím.

Škoda že ji zrušili…

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Jsem žena. Výstavu neznám, ty fotky v článku mi nepřipadají sexistické (zamlada jsem nafotila mnohem peprnější). Zrušil to nějaký blbec.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Opět se hledají problémy tam kde nejsou. Zrušení je nesmysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kam se až ten náš mazal nedostane. Dokonce zrušil i výstavu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

pro ty,co se po týdnu probudily: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-neco-krasnejsiho-nez-zena-takto-jsme-dopadli-byvali-tu-otazky-na-gender-smali-jsme-se-jim
(zrušila ji genderová komise a ta s dámama nemá nic společnýho…)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Asi by to chtělo to vedení knihovny zažalovat u soudu…chovají se jako za totality:D

Jen komunisté a podobní totálkové jsou dnes schopní nakazovat občanům na co se mají dívat – a zítra jim to budou chtít nařídit. Považuji to za pokus o fašizaci svobody myšlení společnosti – ve smyslu Vatikánu, a podobných (extrémních) úchylů:DDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Mc Merkuron
Venku už je brzy tma, blíží se zima.Stane se, že jedna udřímne a po probuzení se diví..

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

to víš,jednou mi tu otázka taky vydržela (tak se musim pochlubit)…

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Pokorně přiznávám, že jsem ji opravdu ‚propásla‘…

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

omluva se přijímá…

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klumprt

Mc Merkurion

Uznávám, že mi tvoje otázka unikla. Ale je úplně jinak formulována a směřuje trochu jiným směrem než ta moje. A výstavu nezrušila genderová komise, ale připo**né vedení knihovny.

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klumprt

Ostatně, kdyby v tvojí otázce bylo slovo „výstava“, „knihovna“ nebo „zrušena“, tak bych jistě při vkládání zjistil, že na mé téma tu ještě něco bylo. Nemám jaksi čas a sílu procházet všecky otázky, co tu byly. Tvoje otázka byla navíc jen takový obecný stesk. Mě zajímá, co si myslí o tom ženské, které si troufají tyto slepičí spolky zastupovat.

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

to já vim,vyhledávač blbne,a co si myslí ženský,to jsem ti řekl,ty slepičí spolky nezastupujou žádný ženský,ale jen pár ukřivděnejch feministek…hlavně jejich komise je vyvážená,zde seznam: http://www.gek­cr.cz/wp-content/upload­s/2015/11/%C4%8Clen­ky-a-%C4%8Dlenov%C3%A9-Genderov%C3%A9-expertn%C3%AD-komory-%C4%8CR.pdf

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

reagoval jsem na toto: „Pro toho, kdo se právě po týdnu probudil, je zde co možná nezaujatá zpráva o celé věci“,vedení není připosrané,ale vše,co u nás nazveš diskriminací (ať cikánů nebo žen) smrdí…

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klumprt

Vedení je připosrané a díky takovýmto připosrancům vítězí neomarxističtí vychovatelé společnosti. A to je velmi zlé.

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

to neni zlé,to je prů*er,víš jak to dopadlo tady: http://www.csfd­.cz/film/37898-sexmise/prehled/

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klumprt

Copak, o to bych se zatím nebál, že by se jednou dokázaly rozmnožovat bez nás. Aspoň dokud bude ve výzkumu většina chlapů 🙂
(Omlouvám se Genderové expertní komoře a Kongresu žen za tento sexistický příspěvek)

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Mám ten dojem, že celým názvem se ten kongres jmenuje takto: „Kongres žen nad 100 kg“ – jehož úkolem je hájení vlastních zájmů, ale ne našich:D

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

jo,a byla formulována jinak,aby nedopadla jako ta výstava…

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek