Pokročilý

Co soudíte o dnes populárním rčení:takových jako ty,čekají před branou houfy!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mohlo by se v podstate definovat takto-vetsina z nas je nahraditelna,takze drz hubu a krok a pokud se ti neco nelibi,tak muzes jit.Na tvoje misto je fronta.

Další odpovědi:

Zlatý

Je to rčení lidí kteří nemají schopnost být ve vedoucí funkci a mít pod sebou lidi.

Zlatý

všetci sú nahraditeľní.
Prirodzene okrem mňa.
Registrovaných a neregistrovaných nezamestnaných a gastarbaiterov východne od hraníc je veľa a majú veľmi dobrú vlastnosť: poslúchajú, nerebelujú, veľa robia, málo pýtajú a sú vďační za možnosť pracovať (hoci za chlieb a ubytovanie)
PS. oficiálne v EU nie sú zahraniční pracovníci, pokiaľ pochádzajú z únie. Majú právo voľného pohybu a práce v ktoromkoľvek štáte EU.

Je na tom něco pravdy ,za branou čekají rusky nebo slovensky mluvící zájemci. Mají na hodinu o třicet nebo padesát korun víc než český letitý zaměstnanci.Je jim tolerován alkohol po noční konzumaci a nic se neděje. Český zaměstnanec ,byl propuštěn za 002 promile na hodinu i pro prokázání užívání léků. Co víc si přát?

Bronzový

Připadá mi to jako podceňování... často ve jménu byznisu.

Bronzový

je to hnusné ale bohužel to tak opravdu je.

Stříbrný

Smutné,velmi smutné....

Bronzový

Ano, i já jsem toto slyšela nejmíň 2x ve svém životě. A na místě vedoucího byl (nebo ještě je) opravdu namachrovaný arogantní debil s povýšeným chováním. A protože většina dnešních zaměstnanců se bojí vyhazovu tak tu hubu opravdu drží. Až na mě ... a proto jsu u vedoucího "velice oblíbená". Asi neviděl pohádku o Pyšné princezně, kde král Miroslav říkal: "na nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj". Tak tou druhou částí tohoto výroku se dnešní vedoucí teda opravdu striktně drží. Já jenom doufám, že i oni jednou narazí na stejného blba, jako jsou oni sami.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.