Weroniq

Co sníst, když z nervozity do sebe nemůžu dostat ani sousto?

přemýšlím o potravinách, které bych do sebe mohla dostat, když jsem „v nervu“ z nějaké situace a nedokážu si pomoct, žaludek mi skáče, nemůžu jíst, ale když nejím, tak mi je zase špatně z hladu.. většinou to řeším piškoty a zapíjím čajem, nějaké další návrhy? :(

Nejlepší odpověď
venkovan

Kvalitní hořká čokoláda.
A začít řešit tu nervozitu. Ze 100% je zbytečná.
Na nervozitu je dobrý pohyb. Takže si zacvičit, zaběhat, apod.
Jít k lékaři. Jak k psychiatrovi, tak k psychologovi. Oba dohromady vykoumají kde je problém a co s tím dělat. Zpravidla je to blbost co tu nervozitu způsobuje.

Další odpovědi
Drap

Nejprve se uklidnit a potom cokoli.

Damiana

Hlavní je pít. Jinak hrozí dehydratace. Zkus výživné nápoje (ovesný, Actimel, tekuté jogurty, kakao nebo čokoládu, ptačí mléko. Vše je navíc dobré na žaludek. Přidej meduňkový, heřmánkový čaj na uklidnění, vitamín B9 a B12. Vyvaruj se stresových situací nebo je zkus vyřešit. Jdi na čerstvý vzduch nebo si zaplavej. Je dobré se fyzicky unavit a pak se dobře vyspat. Také funguje připravit si opravdu své nejoblíbenější jídlo. Přeji brzké zlepšení chuti!

jendahun

Čokoláda,med,glu­kopur,ovesné,ne­bo podobné kaše(ta ovesná zároveň uklidní),ovoce­.Pangamin zase vyvolá chuť jíst.

eLx

pár kliků, nějaký dechový cvičení.. to tě uklidní a pak cokoli, jak píše Drap