Pierre

Co šnek africký nesmí?

Jaké ovoce/zeleninu, nesmím Šneku africkému nabídnout?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ta co neroste v africe.
Může jen africkou zeleninu a banány.

Další odpovědi
Velbloud

Tady máte řadu odpovědí na různé otázky :
http://www.acha­tinaweb.cz/faq#faq_4

Pro potěšení jsem jednu domu choval také šneky, ale ne africké. Krmil jsem je vesměs salátem a listy pampelišky, to milovali.

sojka

asdasd

KatuškaM

Šnek by neměl jíst rajčata a citrusy, protože mu poškozují ulitu. Jinak může jíst cokoliv bude chtít. Okurku, jablko, mango, salát, pampelišku – listy atd. ;) Ale jsou velmi vybíravý, nejčastěji si oblíbí jen okurku :)