Deli

Co snadného a jedlého i pro batole uvařit v kempu?

Jsem nějak bez fantazie.
Manžel prohlásil, že se nebude vařit, ale grilovat. To se ale malá moc nenají, hlavně ne zdravě. Konzervy a podobné fujtajbly zavrhuji rovnou.
Doplňuji:
To jo, dětská jídla ve skleničkách jí sebou beru, ale ona stejně nejradši jí to, co máme my, takže běžně vařím tak, aby to mohla jíst s námi. Třeba kuřecí maso s kaší – najíme se všichni. Takže sháním nějaký tip, co tam uvařit pro všechny, aby to mohlo i 20ti měsíční dítě?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Tak co si třeba udělat nějaké zeleninovo-masové přesnídávky do skleniček? Na dovolenou to ani nemusíš zavářet, jen to obrátíš a je to.

Doplňuji:
Deli. Taky mě teď orpavdu nic nenapadá – co takle něco s květákem nebo brokolicí nebo nějaké těstoviny, ale těch se zase chlap moc nenají =)

Další odpovědi
Awer

Můžete se zkusit podívat v DM drogerii. Samozřejmě si připlatíte, ale zaručeně tam na něco kvalitního narazíte.. ;)

Nozdrolomo

také bych se zásobil předem. nakoupit (třeba v tom DMku) sklenice a pak to jen ohřívat. Mají rozličné dobroty od masa přes špagety po zeleninu.

salsa verde

pak už zbývá jediná rada kterou jsem se řídila většinou i já: uvařte pro dvacetiměsíční dítě tak aby to mohli jíst i ostatní, však dosolit a dopepřit si to snad můžou ostatní až na talíři, no ne? 🙂