Zlatý

Co snadného a jedlého i pro batole uvařit v kempu?

Jsem nějak bez fantazie.
Manžel prohlásil, že se nebude vařit, ale grilovat. To se ale malá moc nenají, hlavně ne zdravě. Konzervy a podobné fujtajbly zavrhuji rovnou.
Doplňuji:
To jo, dětská jídla ve skleničkách jí sebou beru, ale ona stejně nejradši jí to, co máme my, takže běžně vařím tak, aby to mohla jíst s námi. Třeba kuřecí maso s kaší - najíme se všichni. Takže sháním nějaký tip, co tam uvařit pro všechny, aby to mohlo i 20ti měsíční dítě?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Tak co si třeba udělat nějaké zeleninovo-masové přesnídávky do skleniček? Na dovolenou to ani nemusíš zavářet, jen to obrátíš a je to.

Doplňuji:
Deli. Taky mě teď orpavdu nic nenapadá - co takle něco s květákem nebo brokolicí nebo nějaké těstoviny, ale těch se zase chlap moc nenají =)

Další odpovědi:

Pokročilý

Můžete se zkusit podívat v DM drogerii. Samozřejmě si připlatíte, ale zaručeně tam na něco kvalitního narazíte.. ;)

Pokročilý

také bych se zásobil předem. nakoupit (třeba v tom DMku) sklenice a pak to jen ohřívat. Mají rozličné dobroty od masa přes špagety po zeleninu.

Bronzový

pak už zbývá jediná rada kterou jsem se řídila většinou i já: uvařte pro dvacetiměsíční dítě tak aby to mohli jíst i ostatní, však dosolit a dopepřit si to snad můžou ostatní až na talíři, no ne? :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.